CHG-CREW

Computer Hack Generation
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rite Shpejtesine E Ramit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
N3TWORM

avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 22/10/2010

MesazhTitulli: Rite Shpejtesine E Ramit    Fri Oct 22, 2010 7:16 am

Praktikisht do te evitojme qe XP te perdore file-n Swap ne vend te RAM-it. procedoni Start->RUN->regedit dhe gjeni celsin HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEM CurrentControlSetContro lSession ManagerMemory Managementtani ne DisablePagingExecutive vini 1 (per default eshte 0),.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rite Shpejtesine E Ramit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
CHG-CREW :: MESO SHQIP :: Tutoriale-
Kërce tek: