CHG-CREW

Computer Hack Generation
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hi all im Mr.KamikKaz

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr.KamikKaz

avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 29/10/2010

MesazhTitulli: Hi all im Mr.KamikKaz   Fri Oct 29, 2010 1:58 pm

Hello une jame Mr.KamikKaz
Jam nje fans i chg-crew edhe ne Facebook
kam disa njohur perreth hakimeve
bej tutoriale ,,,kam nje accoint ne youtube TBAsoldier1
shpresoj qe tja kaloj mire ketu dhe te mesoj sa me
shume gjera te reja Smile))))))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Th0rNumri i postimeve : 3
Join date : 27/10/2010

MesazhTitulli: Re: Hi all im Mr.KamikKaz   Fri Nov 05, 2010 6:28 am

sup bro... edhe un kam acc andrewyoufool jam i njohur ne youtube is extra nacionalist shqiptar sidomos kunder grekeve hahah i urrej... welcome
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hi all im Mr.KamikKaz
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
CHG-CREW :: RREGULLAT DHE PREZANTIMET :: Prezantohuni-
Kërce tek: