CHG-CREW

Computer Hack Generation
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sup CHG - crew

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Th0rNumri i postimeve : 3
Join date : 27/10/2010

MesazhTitulli: Sup CHG - crew   Thu Oct 28, 2010 5:18 am

Une jam Th0r ... marr vesh ca por jam ketu me shume per te mesuar.... shpresoj te bej shok ketu dhe te jem studenti me i mire i CHG - crew tongue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sup CHG - crew
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
CHG-CREW :: RREGULLAT DHE PREZANTIMET :: Prezantohuni-
Kërce tek: